Черкасці за кордоном: рекордні хвилини Михайлюка в сезоні, повернення Скапінцева

Цими вихідними поки увага вболівальників була прикута до кубкових змагань, вихованці баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» провели чергові матчі за свої іноземні команди.

Черкаський захисник Святослав Михайлюк відіграв у матчі рекордні для себе в цьому сезоні 19 хвилин і 16 секунд. На рахунку українця 8 очок (1/2 двоочкові, 2/6 триочкові), 4 підбирання, 2 результативні передачі та 1 перехоплення. Михайлюк не втрачав м’яч і обійшовся без персональних зауважень.

Дмитро Скапінцев відновився після травми і допоміг Вестчестеру виграти у Мотор Сіті Круз в G-лізі 130:99. Українець вийшов з лави запасних, зіграв 26 хвилин, за які набрав 18 очок (5/6 двоочкові, 2/2 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 3 передачі при 2 фолах.

Латвійський університет за який вистпає Ігор Сергеєв поступився Раплі 72:54. У Сергеєва за 25 хвилин 10 очок (4/6 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/5 штрафні), 6 підбирань, 2 передачі при 1 фолі та 3 втратах.