Підсумки дев’ятого туру Аматорської ліги

Цими вихідними було проведено дев’ятий тур, результати якого далі у новині. А також у новині, анонс наступного туру.

Розпочато дев’ятий тур грою БК “ЧДТУ” проти БК “КДЮСШ-1”. Дуже потужно “КДЮСШ-1” розпочали гру. Під кінець першої чверті хлопці з “КДЮСШ-1” мали перевагу аж в 11 очок. Але гравці БК “ЧДТУ” не хотіли так просто відпускати своїх опонентів. Перша половина гри була завершена мінімальною перевагою “ЧДТУ”. Вже у другій половині  “ЧДТУ” впевнено набирали обертів та збільшували свою перевагу до кінця гри. Варто відмітити, що БК “ЧДТУ” дуже непогано підсилились гравцем Андрієм Тімофєєвим, який в першій своїй грі зміг зробити дабл-дабл: 29 очок та 11 підбирань. Гра завершилась перемогою БК “ЧДТУ”, з рахунком 76:63.

БК “ЧДТУ”: Андрій Тімофєєв (29 очок, 11 підбирань, 6 передач), Сергій Шевченко (17 очок, 19 підбирань), Владислав Кузьменко (13 очок), Євгеній Прокопенко (5 очок, 8 передач);

БК “КДЮСШ-1”: Тимур Сурменко (21 очко, 5 підбирань), Дмитро Пашков (14 очок, 6 підбирань), Денис Корнієнко (8 очок), Артем Поліщук (6 очок);

Детальна статистика.

Наступними зіграли БК “Легіон” та БК “4Sports”. На початку гри “4Sports” дуже гідно тримались на майданчику, та вже з другої чверті лідер чемпіонату взяв гру “у свої руки”. БК “Легіон” отримали свою чергову перемогу з перевагою у +10. Гра завершилась рахунком – 73:83.

БК “Легіон”: Ростислав Лунський (26 очок, 12 підбирань), Ярослав Жиговцев (20 очок, 5 підбирань), Євгеній Гай (11 очок, 15 підбирань), Богдан Степанов (10 очок, 7 підбирань);

БК “4Sports”: Максим Голенков (22 очки, 9 підбирань), Сергій Зубенко (19 очок), Даніла Гетьман (15 очок), Кіріл Крутогуз (5 очок);

На екваторі туру зустрілись БК “Місто” та  БК “Берегиня”. З перших же хвилин БК “Місто” отримали перевагу у рахунку та стрімко збільшували її до кінця гри. “Берегині” не вдалось стримати своїх опонентів. Вони отримали поразку в -77 очок. Гра була завершена рахунком – 110:33.

БК “Місто”: Максим Поліщук (29 очок, 21 підбирання, 3 перехвати), Антон Пелипай (25 очок, 9 підбирань), Андрій Шимуля (22 очки, 17 підбирань), Максим Ісаєнко (13 очок, 13 підбирань);

БК “Берегиня”: Антон Івченко (15 очок, 3 підбирання), Павло Василега (4 очки, 4 підбирання), Володимир Шинкарьов (3 очки), Денис Задорожній (3 очки), Артем Фіалковський (2 очки);

Ну і на завершення зіграли БК “Смайл-Баскет” проти БК “Cherkago Bulls”. В цій грі також одна із команд, а саме “Смайл-Баскет” отримали перевагу в рахунку на початку гри та потроху збільшували її. Але вже у середині зустрічі рахунок зрівнявся. Після декількох таймаутів “Смайл-Баскет” зміг повернути перевагу на свою користь. Гра завершилась рахунком 89:66, перемогою БК “Смайл-Баскет”.

БК “Смайл-Баскет”: Олександр Василига (21 очко, 7 підбирань), Станіслав Сідней (18 очок.), Денис Панфьоров (14 очок, 12 підбирань), Дмитро Шпиця (12 очок, 8 підбирань);

БК “Cherkago Bulls”: Даніїл Красільніков (18 очок, 8 підбирань), Іван Ніжегородцев (13 очок), Руслан Тоянко (10 очок), Артур Слиненко (9 очок);