«Черкаські Мавпи-Дніпро» провели майстер-клас для учнів 22-ї школи

Зранку в п’ятницю відбувся особливий захід у школі номер 22 міста Черкаси. Три гравці «Черкаських Мавп-Дніпро» – Сергій Кузнецов, Михайло Мітіріч та Джейлен Далкорт та тренер Дмитро Нагорний – завітали на урок фізкультури для учнів 5-го класу.

 


Сергій Кузнецов, один із гравців команди «Черкаські Мавпи-Дніпро», поділився своїми думками: «Дуже важливо залучати дітей до спорту. На мою думку, подібні майстер-класи спонукають дітей займатись баскетболом. Для мене особисто це крутий досвід. Ми весело провели час, і після уроку багато хто з учнів проявив зацікавленість до баскетболу. Сподіваюся, що серед школярів знайдуться ті, хто захоче долучитися до цього виду спорту.»

«Це було круто. Бачити їхню реакцію, посмішки на їхніх обличчях. Мені це приємно», – додає американський захисник Мавп Джейлен Далкорт.

Заняття почалося із традиційної розминки, але вже потім хлопці перейшли до інтенсивних тренувань та цікавих вправ. Учні брали участь в бігових змаганнях, естафетах та іграх. Представники Мавп з готовністю долучили школярів до міні-матчу, де демонстрували неймовірну вправність та спортивні навички.

«Майстри показують вправи. А баскетбол одна із найпопулярніших ігор в світі, вона дуже динамічна, розвиває всі фізичні якості. Потім мені батьки дзвонять, дякують, кажуть, три дня тільки й розмови про баскетбол.» – Василь Савушкін, вчитель фізкультури Черкаської школи №22

Захід виявився корисним та позитивним для всіх учасників, допомагаючи поширити любов до спорту серед молодого покоління та підкреслити важливість спортивного розвитку дітей. Черкаські Мавпи не лише вражають на баскетбольному майданчику, а й залишають незабутні враження й  поза ним.

Андрій Клименко, учень 5-го класу, поділився своїми враженнями: «Дуже сподобалося, я побачив баскетболістів, вони дуже високі. Я дуже люблю спорт. Це були класні враження, класно було з ними грати. Найбільше мені сподобалось спілкування з Далкортом.»

Вероніка та Лєра, ще дві 5-тикласниці, розповіли: «Інколи ми граємо в баскетбол і поза уроками. Хоча нам більше довподоби танці, та нам дуже сподобався цей урок. Гравці Мавп дуже класні!»Напишіть відгук