Черкаські дівчата стартували у Кубку ВЮБЛ

Команда “Венето-Черкаси-06” провела свій перший матч за півроку. Вихованки приватної баскетбольної школи Михайла Бродського потрапили до нового юнацького турніру – Кубок ВЮБЛ.


У дебютній грі черкаські баскетболістки зазнали поразки від СДЮСШОР-5 (Дніпро).

У Кубку ВЮБЛ грають кращі чотири команди минулорічного чемпіонату. Підопічні Олени Фатнєвої завершили сезон у топ-4 чемпіонату. Нагадаємо, що лідерки команди “Венето-Черкаси-06” Аріна Фатнєва та Кіра Куроп’ятник потрапили навіть до збірної України.

Матч із командою Дніпра проходив у напруженій боротьбі. Черкащанки не дозволяли суперницям втекти у відрив у першій чверті. Втім у другій гравці СДЮСШОР-5 таки роблять значний ривок – 17:2, який у підсумку і став визначальним. Баскетболістки “Венето-Черкаси-06” так і не змогли нівелювати цей гандикап суперниць. Як результат, поступилися з рахунком 49:73.

Найрезультативнішими у складі “Венето-Черкаси” стали Анастасія Любенська (11 очок, 8 підбирань, 3 передачі), Кіра Куроп’ятник (10 очок + 7 підбирань) та Аріна Фатнєва (10 очок + 4 передачі).

СДЮШОР-5 (Дніпро) – ВЕНЕТО-Черкаси-2006 – 73:49 Статистика
Черкаси: Любенська – 11+8 підб, 3 пер; Фатнєва – 10+4 пер; Куроп’ятник – 10+7 підб; Пугач – 7+3 підб; Литовка – 2+6 підб – старт; Шевцова – 5+8 підб; Белякевич – 4+3 підб.

Олена Фатнєва, головний тренер “ВЕНЕТО-Черкаси-06”:
“Налаштовувалися на цей турнір. Адже давно дівчата були без баскетболу. Фізично всі гравці були готові. А-от психологічно десь не впоралися із хвилюванням, не були впевнені в собі. Головна проблема – реалізація кидків. Багато відкритих кидків не влучили. А по грі, то в нас виникали командні взаємодії. Першу чверть грали на рівних. Далі суперник втік у рахунку, ми намагалися чинити опір. Але складно протистояти таким міцним командам як Дніпро. Налаштовуємося на наступні матчі. Хочемо виграти хоча б один матч”.

19 вересня “Венето-Черкаси” зіграють із місцевою СДЮСШОР імені Литвака. Початок гри о 15:00.

 

Напишіть відгук