Чергові ігри чемпіонату з баскетболу м. Черкаси позаду

У чемпіонаті міста було відіграно шість матчів протягом двох днів. Зіграли команди, як з першого дивізону, так і з другого.

У суботу зіграли п’ять цікавих матчів. Вихідний день розпочався грою команд другого дивізіону – БК “ЄС” та БК “ЧДТУ-2”. Команда “студентів” лише перші хвилини мала перевагу, вже під кінець першої чверті “ЄС” завоювала перевагу та тримала її до кінця гри. Кінцевий рахунок виявився таким: 94-52 на користь БК “ЄС”. Варто відзначити Ухань Олексія, який зміг набрати потужний дабл-дабл, зміг реалізувати 8 із 14 трьохочкових кидків. А також Савківа Андрія, якому не вистачило однієї передачі до тріпл-даблу. Ця перемога надала можливість БК “ЄС” посісти третю сходинку у турнірній таблиці.

Кращими гравцями стали:

БК “ЄС”: Ухань О. – 40 очок, 13 підбирань, 4 результативні передачі; Савків А. – 20 очок, 13 підбирань, 9 результативних передач; Стрілецький С. – 13 очок, 14 підбирань;

БК “ЧДТУ”: Прокопенко Є. – 26 очок, 10 підбирань; Рудаков К. – 7 очок; Матвєєв В. – 6 очок; Кузьменко В. – 5 очок;

Далі грав перший дивізіон. На майданчику зустрілись “ветерани” з Кропивницького та з Черкас. Гра видалась дуже цікавою, боротьба тривала протягом трьох четвертей. Лише під кінець останньої чверті БК “Ветеран-Баскет” (Черкаси) змогли відірватися від суперника та отримати перемогу. Рахунок по закінченню гри – 99:88 на користь “Ветеран-Баскет” (Черкаси).

Краші нравці зустрічі:

БК “Ветеран-Баскет” (Черкаси): Шимуля А. – 33 очки, 11 підбирань; Голик В. – 33 очки, 7 підбирань; Степанов І. – 17 очок, 4 підбирання;

БК “Ветеран-Баскет” (Кропивницький): Монзуль В. – 31 очко, 4 підбирання; Топчій П. – 19 очок, 5 підбирань; Полунчуков С. – 18 очок, 7 підбирань;

Після “ветеранів” зустрілись БК “Олімп” та БК “Берегиня”. Команда-лідер турнірної таблиці – БК “Олімп” з перших хвилин і до кінця матчу мав перевагу. Закінчилась гра з рахунком: 71-57 на користь БК “Олімп”.

Кращі гравці зустрічі:

БК “Олімп”: Хандусь В. – 12 очок, 13 підбирань; Сломчинський В. – 12 очок, 10 підбирань; Марченко О. – 12 очок, 7 підбирань;

БК “Берегиня”: Александров Є. – 16 очок, 7 підбирань; Снісар Я. – 8 очок, 5 підбирань; Мартинюк О. – 7 очок;

Продовжили ігровий день БК “Слемданк” та БК “Легіон-2” (Золотоноша). Нажаль, інтриги в цьому матчі не було. “Слемданк” вже у першій чверті отримав перевагу та збільшував її до кінця гри.

Кращі гравці гри:

БК “Слемданк”: Пелипай А. – 22 очки, 4 підбирання, 7 результативних передач; Косенко В. – 16 очок, 9 підбирань; Реньгач О. – 16 очок, 6 підбирань;

БК “Легіон-2” (Золотоноша): Степанець Д. – 19 очок, 8 підбирань; Руденко Д. – 19 очок, 8 підбирань; Василенко О. – 7 очок, 4 підбирання;

У завершення ігрового дня зіграли команди з дивізіону “А” – БК “Місто” та БК “Легіон” (Золотоноша). Матч видався напрочуд цікавим.  Напруга трималась до останньої чверті, перемогу отримали БК “Місто”. Матч було завершено з рахунком 82-60. Не можна не відзначити гру Івана Рунцо, який зміг набрати більшу половину очок команди. На його рахунку впевнений дабл-дабл.

Кращі гравці:

БК “Місто”: Тимофієв А. – 25 очок, 5 результативних передач; Марченко С. – 20 очок, 15 підбирань; Нечаєв М. – 16 очок, 2 підбирання, 2 передачі;

БК “Легіон” (Золотоноша): Рунцо І. – 35 очок, 15 підбирань, 2 передачі; Васільєв В. – 6 очок, 10 підбирань; Боровик В. – 6 очок, 7 підбирань;

А у понеділок 12.02.18 було відіграно ще одну гру на майданчику СК “Сокіл”, де зустрілись “студенти” з БК “ЧДТУ” та БК “ЧНУ”. Майже увесь час трималась інтрига, яка послабилась тільки на прикінці гри. Гра була завершена з маленьким відривом 68-61 на користь БК “ЧДТУ”.

БК “ЧДТУ”: Дейна М. – 20 очок, 9 підбирань; Войнаровський Л. – 19 очок, 4 підбирання, 9 результативних передач; Гай Є. – 12 очок, 11 підбирань;

БК “ЧНУ”: Романовський Ю. – 23 очки, 6 підбирань; Гнойовий В. – 12 очок, 8 підбирань; Войтович Я. – 8 очок, 3 підбирання.