Мавпи-2 програють першу дуель Хіміку-2

Баскетболісти “Черкаських Мавп-2” розпочали домашній тур Вищої ліги з поразки “Хіміку-2”.

Напередодні матчів основної команди, дублери “Мавп” провели матч із непростим суперником. “Хімік-2” не дарма посідає одне з лідерських місць у цьогорічній Вищій лізі. Підопічні Олександра Пащенка приїхали до Черкас у статусі фаворита і довели це.

Хоча “Мавпи” зустріли суперника своєю цупкою грою. Команда Едуарда Скрипця запропонувала суперникові швидкий баскетбол, орієнтований на прориви та стрімкий перехід від оборони до атаки. Розпочали черкасці взагалі чудово, кілька триочкових від Романовського задали темп грі. Однак южненці відповідали на це результативними діями Клевзуника та дальніми Шавгарова.

По такій грі “Мавпи” мали невеличке лідерство, але поступово “Хімік” зрівняв рахунок і вже сам вийшов вперед. Однак у першій половині було без явного лідера – 44:47 на користь гостей.

Втім у другій половині гості почали все більше підтискати черкасців й нарощувати перевагу. У третій чверті гандикап южненців уже сягав 10-ти очков, а у четвертій досяг 20-ки. Наздогнати суперника “Мавпи” вже не зуміли. Як підсумок поразка, 77:102.

“Черкаські Мавпи-2” – “Хімік-2” – 77:102 (22:29, 22:28, 20:27, 13:28)
ЧМ: Романовський – 17+10 передач; Бондаренко – 17+4 підбирання, 3 передачі; Мельник – 17+6 підбирань
Статистика матчу

Сьогодні о 11:00 у ПС” Будівельник” ці команди відіграють другий матч.

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук