Венето-Черкаси-06 виграли черговий тур ВЮБЛ

Підопічні Олени Фатнєвої привезли із Києва чотири перемоги.


Команда дівчат «Венето-Черкаси-06» вкотре доводить, що є однією із найсильніших в Україні. Днями вихованки баскетбольної школи клубу завітали до Києва, де проходив 5-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Черкаські дівчата провели по два матчі зі збірними Києва та Переяслава. В усіх чотирьох святкували переконливі перемоги! 

Цей успіх дозволив «Венето-Черкаси-06» забезпечити собі місце у фінальній 8-ці!

Олена Фатнєва, головний тренер «Венето-Черкаси-06»:
«Поїхали на цей тур не в оптимальному складі, одна дівчина застудилася. Матчі були не легкі. В одній грі з Переяславом було вкрай складно, але зуміли дотиснути суперника. В третьому матчі травму отримала Оля Охріменко. В третій грі ще одна дівчинка травмувалася. Як результат, останній матч догравали без двох ключових гравців, дівчата були втомлені, але зуміли досягнути результату. Як підсумок – чотири перемоги і два гіпса у дівчат.
Задоволена результатом, забезпечили собі місце у фінальній 8-ці. У турнірній таблиці ми другі. Старт однозначно хороший, але хочемо кращого результату. Залишилося кілька турів до фіналу, потрібно покращувати своє становище, щоб у фінальному турі дістати легшого суперника. Налаштовуємося тільки на перемоги».

Наступний тур ВЮБЛ «Венето-Черкаси-06» відіграють 12-14 березня в Черкасах.

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук