Черкаські Мавпи-2 нав’язали боротьбу лідеру, але поступилися

Дублери з боями програли Рівному.

«Черкаські Мавпи-2» зіграли непрості два матчі у рамках Вищої ліги. У Рівному підопічні Едуарда Скрипця зустрічалися із лідером групи, командою «Рівне-ОШВСМ». Незважаючи на різну турнірну ситуацію між обома командами, черкаські баскетболісти нав’язали серйозну боротьбу суперникові.

У першому матчі рівняни мали невеличке лідерство, але черкасці не відпускали суперника в рахунку, тримаючись на відстані однієї-двох атак. Наприкінці четвертої чверті «Мавпи» дістали суперника й зрівняли рахунок. Однак за три секунди до кінця пропустили прохід від Коровякова й в підсумку поступилися з мінімальною різницею – 70:68.

У другому матчі дещо інша ситуація. Баскетболісти «Рівного» мали значно комфортнішу перевагу. До середини матчу підопічні Михайла Переверзія мали перевагу понад 20 очок. Однак Едуард Скрипець ретельно попрацював із командою у великій перерві і вже в другій половині «Мавпи» чинили опір. Команда не дала суперникові збільшити різницю, а в четвертій чверті ледь не створила сенсацію. Черкасці виграли період з рахунком 27:12! Однак цього було замало для загального результату – 77:71, «Рівне» втримало перевагу.

«Рівне-ОШВСМ» – «Черкаські Мавпи-2» – 70:68 (25:19, 13:19, 14:11, 18:19)
ЧМ: Скапінцев – 14+12 підбирань, 3 блок-шоти; Руслов – 14+7 підбирань, 4 передачі; Романовський – 11+3 підбирання, 4 передачі.