5 тур аматорської ліги позаду

Вихідними днями пройшов п’ятий тур черкаської аматорської ліги, який запам’ятався яскравими подіями. Тур відіграли команди дивізіону «А» та «Б».


Відкрили тур команди першого дивізіону – БК «Місто» і БК «Черкаські мавпи – 2». Хоча реалізація «Міста» була не на високому рівні, вони всеж отримали перемогу з рахунком 68-55.
Другими зіграли БК «Смайл-баскет» – БК «ЧНУ», де «Смайл» показав гарний баскетбол, але не зміг отримати перемогу, програв з рахунком 82-86.


Дивізіон «А» завершив п’ятий тур грою легіон-ветерани. Команди зібрали майже всіх своїх гравців, але це не допомогло «Легіону» отримати перемогу. Команда із Золотоноші програла з рахунком 88-100. Крім того БК «Легіон» сколихнув новиною о переході Андрія Шимулі до БК «Ветеран-Баскет». Але ліга не дала згоду, так як дозаявка гравців дозволена тільки до п’ятого туру. Тому, вігогідно, що один із лідерів «Легіону» цей сезон вже закінчив.

Дивізіон «Б» також завершив тур. Було зіграно п’ять матчів. Першими зіграли команди «АПБ» та «Чдту-2». Попри повний склад команди «студентів», вони не змогли отримати перемогу. Рахунок: 59-95 на користь «Рятівника».

В цьому сезоні БК «Олімп» ще не програв жодної гри і цими вихідними днями отримали чергову перемогу. «Олімп» переграв золотоніський «Форсаж» з рахунком 79-53.
Наступний матч другого дивізіону БК «Авіс» – БК «Берегиня» відзначився чотирма технічними фолами та видаленням гравця з залу за не спортивну поведінку. Рахунок склав 76-54 на користь БК «Берегиня».
Команда-новачок цього сезону «Флеш-Рояль» також здивувала. На гру прийшло п’ятеро гравців, а по ходу гри, за п’ять фолів було дискваліфіковано двох гравців. Таким чином «Флеш-рояль» дограли матч у трьох та змогли здобути перемогу у «ЧП». Матч завершився з рахунком 46-51.
Закрили п’ятий тур команди БК «ЧДТУ» та БК «Фрегат». «ЧДТУ» відмітились 44-ма спробами трьох очкових кидків, але всього 12 дійшли цілі. Матч завершився з рахунком 86-62 на користь «студентів».
За цікаві факти дякуємо пабліку в Вконтакте: Аматорская Лига (сезон 2016-2017)

Напишіть відгук