10-річні Мавпи привезли із Києва перемоги!

Найменша команда баскетбольної школи «Черкаських Мавп» продовжує перемагати! 

Цього сезону підопічні Максима Міхельсона та Василя Івлєва грають на два фронти. Окрім Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України «Черкаські Мавпи-08» беруть участь у чемпіонаті Київської області. У цій першості «Мавпи» йдуть по сезону із показником 5 перемог і 1 поразка.

Днями юні черкаські баскетболісти відіграли матчі третього туру чемпіонату проти команд Переяслава. В обох іграх юні «Мавпи» перемогли своїх суперників. Слід відзначити, що на цей тур «Мавпи» поїхали повністю командою 2009-го року, навіть був один гравець 2011-го року народження!

«Черкаські Мавпи-09» – «Переяслав-09» – 59:10
«Черкаські Мавпи-09» – «Переяслав-08» – 41:26

Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-08»:
«Це комерційний турнір. Ми на нього заявилися, оскільки не знали, чи буде ВЮБЛ по нашому віку. Цей турнір для нас більш як підготовчий до чемпіонату України. Ті, хто не потрапляють до складу на матчі ВЮБЛ, частіше грає тут. Також цього разу ми на тур повезли повністю команду 2009-го року. Таким чином готуємо її до наступного сезону. Дуже задоволений цим туром, взагалі цікаво брати участь у турнірах у цій віковій категорії, із цими дітьми. Діти навіть протягом гри прогресують, цікаво спостерігати, як вони реагують на нову інформацію і намагаються втілити все на майданчику.
Два хлопці чудово відіграли. Один взагалі 2011-го року народження. Він фактично грав проти суперників на два-три роки старших, але у нього все добре вдавалося. В іншого хлопчика не все вдавалося у минулих турах, а зараз він чудово себе проявив».

Загалом у Відкритому чемпіонаті Київської області бере участь 10 команд, які грають між собою у два кола, за підсумками яких відбудеться Фінал чотирьох.

Далі «Черкаські Мавпи-08» готуються до наступного туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України, який відбудеться наприкінці січня у Черкасах.

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук