Шостий тур Відкритого чемпіонату м. Черкаси позаду

Традиційно, вихідними днями було проведено черговий тур аматорської ліги.

Першими розпочинали БК “ЧДТУ” та БК “Смайл-Баскет”. Дуже цікавим видалась гра. Обидві команди не давали відірватись супернику. Протягом гри лідер змінювався 14 разів. Та все ж “Смайл-Баскету” вдалось отримати перевагу та виграти зустріч. Гра була завершена з рахунком 87:78.

БК “Смайл-Баскет”: Станіслав Сідней (20 очок, 14 очок, 3 передачі), Максим Бреган (20 очок, 7 підбирань), Віктор Корнієнко (13 очок, 8 підбирань), Дмитро Шпиця (11 очок);

БК “ЧДТУ”: Вадим Голик (27 очок, 5 підбирань), Сергій Шевченко (19 очок, 17 підбирань), Олександр Глазков (16 очок, 11 підбирань), Глєб Рудаков (5 очок).

Детальна статистика.

Продовжували шостий тур БК “Cherkago Bulls” та БК “Берегиня”. Дуже важко гравцям “Берегині” було забити перші очки, перша чверть була завершена з рахунком 26:2, на користь БК “Cherkago Bulls”. Ближче до середини гри, “Берегині” вдалось трішки наздогнати суперників, але цього виявилось недостатньо. І гра була завершена з рахунком 70:44, на користь БК “Cherkago Bulls”.

БК “Cherkago Bulls”: Руслан Тоянко (25 очок, 5 підбирань), Даніїл Красільніков (15 очок, 16 підбирань), Артур Слиненко (10 очок);

БК “Берегиня”: Кіріл Прокопенко (12 очок, 17 підбирань), Денис Задорожній (7 очок), Данило Пилипюк (6 очок), Нікіта Сімоненко (5 очок, 7 підбирань).

Далі зіграли БК “4SPORTS” та БК “КДЮСШ-1”. Всю половину гри БК “КДЮСШ-1” утримували невелику перевагу в рахунку. Але вже з третьої чверті “4SPORTS” почали потихенько набирати оберти. Максима Голенкова було важко стримати, в цьому матчі він зміг набрати 35 очок. Гра була завершена рахунком 70:64, на користь БК “4SPORTS”.

БК “4SPORTS”: Максим Голенков (35 очок, 18 підбирань), Максим Голенков (14 очок, 14 підбирань), Даніла Гетьман (12 очок);

БК “КДЮСШ-1”: Максим Баликін (14 очок, 13 підбирань), Дмитро Пашков (13 очок), Михайло Погорельський (12 очок), Денис Мар’юк (10 очок).

Завершувався тур грою команд БК “Місто” та БК “Легіон”. Дуже напруженою була гра. Ще з перших хвилин “Місто” отримали значну перевагу. Але БК “Легіон” і не думав здаватись. З кожною чвертю вони зменшували перевагу опонента. “Легіон” завершили гру переможним кидком на останній секунді. Гра була завершена рахунком 74:75.

БК “Легіон”: Ростислав Лунський (25 очок, 15 підбирань), Ярослав Жиговцев (17 очок), Ростислав Рудь (8 очок), Олексій Ухань (7 очок, 5 підбирань);

БК “Місто”: Андрій Шимуля (21 очко, 10 підбирань), Андрій Саєнко (18 очок, 12 підбирань), Антон Пелипай (18 очок, 6 передач), Владислав Якименко (7 очок).