«Черкаські Мавпи-00» виграють домашній тур

Команди баскетбольної школи «Черкаських Мавп» продовжують серію перемог у чемпіонаті України.

Сьогодні найстарша команда, «Мавпи-00» завершила тур другого етапу ВЮБЛ. Протягом трьох днів підопічні Євгенія Ткаченка зустрічалися із київськими командами. В усіх трьох матчах боротьби не вийшло. Черкаські баскетболісти з перших хвилин кожної гри виривалися вперед і поступово нарощували свою перевагу. Так, КСЛІ та СДЮШОР-КСЛІ були биті із 30-очковою різницею – 106 : 76 та 67 : 39. А в заключній грі ще впевненіше здолали СДЮШОР-16 – 93 : 44.

Завдяки цьому результату «Черкаські Мавпи-00» достроково забезпечили собі місце у плей-оф ВЮБЛ. Тепер команда намагатиметься втримати позицію у чільній трійці, аби отримати більш сприятливого суперника у чвертьфіналі чемпіонату.

«Завдання на тур хлопці виконали повною мірою. Дещо складно їх налаштовувати протягом матчу, коли ми лідируємо більше 20-ти очок. Попри це, кожна з ігор проходила по нашому сценарію. Хлопці добре відіграли в захисті. Тепер на нас чекають складні тури. Усі наступні суперники будуть значно сильнішими, нам потрібно їх перемагати, аби посісти максимально високе місце перед фінальним туром. Щоб у плей-оф ми зіграли з легшим суперником» – Євгеній Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00».

«Черкаські Мавпи-00» – КСЛІ 106 : 76
ЧМ: Сімоненко – 26 + 15 підб; Мельник – 26 + 8 підб, 7 пер; Матвієнко – 13 + 3 підб, 3 пер.

«Черкаські Мавпи-00» – СДЮШОР-КСЛІ 67 : 39
ЧМ: Бухало – 11 + 6 підб; Матвієнко – 10 + 4 підб; Коробко – 8 + 7 підб, 3 пер.

«Черкаські Мавпи-00» – СДЮШОР-16-Юніс 93 : 44
ЧМ: Мельник – 30 + 9 підб, 8 пер; Сімоненко – 15 + 13 підб; Курч – 15 + 10 підб.

А тим часом вже завтра у Черкасах стартує тур чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2001-го року народження. Черкаські Мавпи-01 проведуть три матчі.