Проведено сьомий тур Відкритого чемпіонату м. Черкаси з баскетболу

У неділю 28 січня, було проведено 7-ий тур аматорки. Результати і турнірна таблиця далі у новині.

Цього разу відкривали ігровий тур БК “Легіон” та БК “ЧДТУ”. Доволі, вдалою видалась перша чверть для “ЧДТУ”. А вже з другої “Легіон” почав набирати “оберти” і збільшувати відрив у рахунку на свою користь. Гра була завершена з рахунком 57:89 на користь БК “Легіон”. Таким чином, БК “Легіон” зараз лідирує в турнірній таблиці, при цьому не маючи жодної поразки.

БК “Легіон”: Ростислав Лунський (36 очок, 10 підбирань), Ярослав Жиговцев (11 очок, 9 підбирань), Богдан Степанов (10 очок), Андрій Савків (9 очок, 9 підбирань);

БК “ЧДТУ”: Сергій Шевченко (18 очок, 9 очок), Олександр Глазков (14 очок, 6 підбирань), Владислав Кузьменко (8 очок), Богдан Щербина (5 очок, 7 підбирань).

Детальна статистика.

Другими зустрілись БК “Смайл Баскет” – БК “Місто”. Видовищною видалась гра. Гравці “Смайлу” з перших хвилин гри взяли ініціативу у свої руки. Під кінець третьої чверті “Місту” вдалось наздогнати “Смайл Баскет”, та навіть отримати перевагу в 1 очко. Але вже в 4-й чверті у команди “Місто” на майданчику залишилось всього четверо гравців. І БК “Смайл Баскет” вдалось отримати перемогу з рахунком 87:95.

БК “Смайл Баскет”: Дмитро Шпиця (26 очок, 14 підбирань), Станіслав Сідней (18 очок, 9 підбирань), Сергій Степанець (15 очок, 5 підбирань), Олександр Василига (5 очок, 5 підбирань);

БК “Місто”: Андрій Шимуля (24 очки, 15 підбирань), Андрій Саєнко (17 очок, 6 очок), Сергій Марченко (13 очок, 11 підбирань), Владислав Якименко (8 очок).

На екваторі ігрового дня зустрілись БК “Берегиня” та БК “4Sports”. На початку гри гравці “4Sports” отримали значну перевагу в рахунку, але ближче до половини гри БК “Берегиня” змогли наздогнати в рахунку. Але отримати перевагу їм так і не вдалось. Гра була завершена з рахунком 74:87, на користь БК “4Sports”.

БК “4Sports”: Максим Голенков (30 очок, 18 підбирань), Сергій Зубенко (17 очок), Кіріл Крутогуз (14 очок, 11 передач), Даніла Гетьман (14 очок);

БК “Берегиня”: Кіріл Прокопенко (24 очки, 15 підбирань), Павло Василега (18 очок), Данило Пилипюк (15 очок, 6 передач), Вадим Пономаренко (6 очок).

На завершення туру зіграли БК “Cherkago Bulls” та БК “КДЮСШ-1”. Не дуже результативною вийшла перша чверть для БК “Cherkago Bulls”, чим і скористались їх опоненти. Та вже в наступних чвертях у “Cherkago Bulls” ситуація з набраними очками покращилась. Вони змогли наздогнати та отримати перевагу, яку збільшували до кінця гри. Гра була завершена рахунком 57:41.

БК “Cherkago Bulls”: Даніїл Красільніков (23 очки, 19 підбирань), Артур Слиненко (21 очко), Мар`ян Станковіч (5 очок);

БК “КДЮСШ-1”: Максим Баликін (15 очок), Тимур Сурменко (7 очок), Денис Мар’юк (5 очок).