Жіноча Вища ліга: результати матчів «Венето-Черкаси» зіграних в домашньому баблі

З 2 по 4 лютого в черкасах пройшов черговий бабл Вищої ліги (жінки). «Збірна Черкаської обл.-Венето-Черкаси» завершила домашній тур з двома поразками і однією перемогою.

У перший ігровий день баблу, господарі – «Збірна Черкаської обл.-Венето-Черкаси» – зіштовхнулись з несподіваним викликом, та поступились команді «ДЮСШ-УГСП-Переяслав» з рахунком 55:75. Цей результат був несподіваним для багатьох, проте він заставив нашу команду піднятися і зосередитися на наступних викликах.

У центральному матчі баблу, Венето-Черкаси» були змушені визнати силу команди «Полтава-Баскет-СумДПУ», знову поступившись з рахунком 44:58. Незважаючи на рівну першу половину, у третій чверті наші суперники досягли двозначної переваги, а в останній чверті дозволила супернику набрати всього 4 очка. Венетівці показали хорошу гру, Анастасія Костоглод набрала 20 очок за матч, але не змогли здобути перемогу.

Проте, у матчі наступного дня наша команда продемонструвала свою силу, перемігши команду «ХАІ» з рахунком 63:44. Анастасія Костоглод та Марія Пугач були найкращими гравцями цієї гри, показавши вражаючі результати. Костоглод, набрала 30 очок, Марія Пугач, оформила потужний дабл-дабл — 22 очка + 18 підбирань (РЕ 39).

Ми готові до наступних викликів та впевнені, що продемонструємо ще більш вражаючу гру у наступних зустрічах.