«Венето-Черкаси» поступились «Вінницьким Блискавкам»

Другий ігровий день вінницького баблу для черкаських баскетболісток завершився поразкою.

Обидві команди тривалий час не могли відкрити рахунок. З рештою практично в середині першої чверті Марії Пугач вдається поцілити двоочковий, а одразу за нею додає Анастасія Костоглод. Одразу потому гра пішла і у вінницької команди. Господарки впевнено виграли першу чверть і вели більше 10 очок в другій.

По перерві «Вінницькі Блискавки» збільшили свою перевагу в рахунку до +17. І впевнено довели поєдинок до перемоги 65:48.

У переможниць 16 очок на свій рахунок записала Віолетта Остапчук. У черкащанок Марія Пугач набрала 17 очок, до яких додала 14 підбирань, у Анастасія Костоглод 13 очок та 3 передачі, але їх показників в’явилось замало.