«Венето-Черкаси» здобули в домашньому баблі дві перемоги та одну поразку

Завершився черговий тур чемпіонату Вищої ліги (жінки). «Збірна Черкаської обл. «Венето-Черкаси» в перший ігровий день, вдома здобули впевнену перемогу над ХАІ-Збірна Харківської області – 79:53 (18:6, 28:19, 12:11, 21:17).

В неділю 10 грудня в матчі проти «Полтава-Баскет-СумДПУ» наші дівчата поступились – 46:58.

Завершили домашній бабл Венетівці ще однією перемогою. Цього разу в протистоянні команді «Переяслав», з рахунком 79:40. Господарки вже до середини першої чверті цього матчу оформили перевагу в 10 очок, яка трималась до великої перерви, а далі Венето стали нарощувати відрив. Марія Пугач оформила потужний дабл-дабл з 18 очок та 24 підбираннями, встановивши рекорд сезону за підбираннями. Анастасія Костоглод зупинилась в двух підбираннях від тріпл-даблу – 16 очок, 8 підбирань та 12 передач, повторивши рекорд сезону за передачами.

Наша команда наразі посідає 3 місце в турнірній таблиці своєї группи, здобувши п’яту перемогу в сезоні у восьми матчах.