Іван Ткаченко пропустить через травму чотири місяці

Прикра звістка прийшла з тренувального табору «Черкаських Мавп», вихованець нашого клубу та форвард збірної України – Іван Ткаченко отримав серйозну травму правого плеча. Травмувався Іван під час одного з ігрових епізодів на тренуванні команди.


Після детального обстеження в одній із київських клінік лікарі діагностували вивих правого плеча та розрив суглобової губи плеча.

Уже найближчьої середи Івану мають зробити операцію. За прогнозами лікарів термін повного відновлення від подібної операції має скласти близько чотирьох місяців.

Минулого сезону Іван Ткаченко був одним із важливих елементів командної гри «Черкаських Мавп». Вихованець клубу провидив на майданчику в Суперлізі Парі-Матч майже по 20 хвилин у середньому за гру. За цей час форвард здобував 6.7 очок та 3.8 передачі.

Окрім того, попередній сезон був доволі успішним для Ткаченка, у жовтні 2019-го Іван виграв срібло чемпіонату Світу 3х3 серед гравців до 23 років, а в лютому 2020 був викликаний до національної збірної України з класичного баскетболу на матчі проти Австрії та Угорщини.

 

Напишіть відгук