ФБУ і Країна Баскетболія вручили відзнаку Іванові Петренку

Черговий тур Відкритого чемпіонату Черкас із баскетболу стартував із приємної події. Президент МГО “Країна Баскетболія” Олександр Нагорний вручив керівнику і тренеру команди “Ассоль” Івану Перенку подяку.

Відзнаку від президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського Іван Васильович отримав за вагомий внесок у розвиток дитячого і аматорського баскетболу у Смілі. Такий подаруно Іван Петренко отримав з нагоди 60-річчя.


Іван Петренко розвиває баскетбол у Смілі вже більше 20-ти років. З 1996-го року він очолює гурток з баскетболу у місцевому Будинку культури, тренує чотири групи дітей різного віку. Вже кілька років команда зі Сміли “Ассоль” бере участь у чемпіонаті Черкас із баскетболу і посідає перше місце у своїй групі.

“Баскетбол займає дуже важливе значення у моєму житті. Постійно слідкую за українським басктеболом, вболіваю за “Черкаських Мавп”. Посильно намагаюся розвивати баскетбол у нашому місці. Якщо у Черкасах у кожній віковій групі є тренер, то я займаюся самотужки із чотирма групами. Паралельно займаємося аматорським баскетболом, у нас непогані результаті у чемпіонаті Черкас із баскетболу. Дуже приємно отримувати таку відзнаку. Дякую керівництву Федерації баскетболу України і президенту Михайлу Бродському”,
– поділився думками Іван Петренко.

Напишіть відгук