У Черкасах відкрили ще два баскетбольні класи!

У Черкасах стало на два баскетбольні класи більше. Цього разу вони з’явилися у школі № 18.

30 талановитих дітей відтепер матимуть змогу не лише навчатися за шкільною програмою, але й опановувати баскетбол.
Про важливе відкриття розповідає член баскетбольної родини “Черкаських Мавп”, керівник корпорації «Група Венето» Олександр Згіблов: “Сьогодні разом із колегою Володимиром Гриценком, директором БК «Черкаські Мавпи», відвідали підопічних громадської організації «Країна баскетболія». Пояснив 5-ти та 6-класникам, що їхнє майбутнє (у тому числі і спортивне) в їхніх руках. Тренуйтеся, навчайтеся. Особливо вивчайте математику і англійську мову. І можливо серед цих дітей (а серед них є дійсно перспективні хлопці і дівчата!) будуть наші Михайлюки, Кобці, Антоненки.”

Зі свого боку корпорація «Група Венето», Михайло Бродський, баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» створять для цих дітей належні умови для розвитку

Зміни у школі вже розпочаті. За кошти корпорації по трохи міняємо меблі в шкільній їдальні, встановили бойлери гарячої водою для душових і туалетів . А попереду на учнів і вчителів школи № 18 чекає сюрприз. Про нього розповім за кілька тижнів. Скажу відразу – Михайло Бродський і «Група Венето» інвестували в цей проект понад 100 тис. доларів (більше 2,5 млн грн). Це не бюджетні кошти, а власні! І користуватиметься цим вся громада Черкас!


Нині у Черкасах функціонує чотири спортивні класи, де діти не лише навчаються, але й посилено займаються баскетболом. Двічі в день тренування – зранку і після обіду. Між ними навчання за шкільною програмою. За успішністю слідкують наші тренери.

Тішу себе надією, що ми таки дотиснемо міську владу і на базі школи № 34 створимо спортивний ліцей, де будуть навчатися різним видам спорту. Але, на жаль, і меру, і його більшості у міській раді плювати на дитячий спорт!”

Напишіть відгук