Тренер залишається: «Черкаські Мавпи» продовжили контракт із наставником

Продовжуючи нашу місію досягнення високих результатів та надзвичайних досягнень на баскетбольному майданчику, ми з радістю оголошуємо продовження співпраці з нашим головним тренером – Артемом Сліпенчуком. Цим ми засвідчуємо визнання його таланту, професіоналізму та внеску в досягнення колективу.Співпраця між «Черкаськими Мавпами» та Сліпенчуком розпочалася під час новорічної перерви минулого сезону. Вже на перших етапах спільної роботи команда зуміла під його керівництвом здобути дві поспіль перемоги в першому ж баблі, що відбувся 10-12 січня в Черкасах. Філософія тренера відобразилася в грі команди, що дозволило покращити її результативність та підвищити загальний рівень гри. Це був лише початок нашого спільного шляху до великих досягнень.

Тренерський штаб, який допомагає розвивати нашу команду, залишиться незмінним. Разом із Артемом Сліпенчуком працюватимуть Георгій Ступенчук та Дмитро Нагорний. Ця згуртована команда тренерів є надійним керівництвом для наших гравців на шляху до нових відкриттів та перемог.

Продовження контракту з Артемом Сліпенчуком – це крок вперед до нових висот та досягнень для команди «Черкаські Мавпи». Ми віримо, що за його керівництвом команда продовжить радувати вболівальників яскравими перемогами та захоплюючою грою на майданчику. Наша команда «Черкаські Мавпи» готова зіграти яскравий та впевнений сезон під його керівництвом. Будьте з нами, спільно ми досягнемо більшого!

Напишіть відгук