Ткаченко та Руслов повернулись в Україну з бронзою Ліги Націй

Бронзові призери Ліги націй чоловіча молодіжна збірна з баскетболу 3х3 прибула до аеропорту Бориспіль майже у повному складі.

Головного тренера Тимура Арабаджі та гравців Євгена Балабана, Микиту Руслова та Івана Ткаченка зустрічали численні представники медіа. В той же час Олександр Мусієнко одразу з Будапешту вирушив до Австрії, де його клуб Київ-Баскет завтра зіграє перший поєдинок сезону, кваліфікаційну гру Ліги чемпіонів із Капфенбергом. Ще день тому хлопці у матчі за третє місце здолали збірну Білорусі, а уже сьогодні приступлять до тренувань у своїх клубах.

Іван Ткаченко: «Грати у збірній мені подобається і, звісно мені хочеться зіграти на чемпіонаті світу, але поки що я їду у розташування клубу, а там побачимо. Щодо Ліги націй, то ми звісно прагнули більшого і дуже хотілося здобути більш коштовні нагороди, поступившись у півфіналі ми не засмучувалися, якщо ти не вмієш програвати, то тобі краще йти зі спорту. Ми налаштовувалися на матч із білорусами як на найважливіший. У них сильна команда з трьома високими гравцями, в той час як у нас лише один, перемога для нас легкою не була».

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук