Студенти ЧДТУ вибороли «срібло» змагань з баскетболу

Черкаський державний технологічний університет виборов срібло на змаганнях з баскетболу серед вишів міста. Змагання відбулися у межах ІІ Спортивних ігор  Черкаської області.

За першість змагалися  три жіночі та чотири чоловічі баскетбольні команди області. Спортивний захід відбувся у спортивній залі корпусу №2 ЧДТУ.

В.о ректора ЧДТУ Олег Григор у привітальному слові побажав показати гарну підготовку та технічну майстерність учасникам події.

Чоловічі баталії відбувалися на спортивній базі Черкаського національного університету. Команди грали за круговою системою.

«Наші студенти жіночої і чоловічої баскетбольних команд продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість та прагнення до перемоги. У підсумку спортивних змагань дівчата та юнаки Черкаського державного технологічного університету вибороли 2 місця», – коментує завідувач кафедри фізичного та здоров’я людини Василь Загородній.

За підсумками змагань визначилися переможці і призери та збірні команди ВНЗ розташувались на п’єдесталі пошани таким чином:

Жіночі команди:

І місце – команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля;

ІІ  місце – команда Черкаського державного технологічного університету;

ІІІ місце – команда Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

Чоловічі команди:

І місце – команда Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького;

ІІ  місце – команда Черкаського державного технологічного університету;

ІІІ місце – команда Черкаського інституту  банківської справи.

В організації та проведені змагань, підготовки команд до змагань  брали участь завідувач кафедри фізичного та здоров’я людини Василь Загородній, доцент кафедри ФВЗЛ  Лариса Ярославська, старший викладач кафедри СКС Костянтин Рудаков.

Джерело: Студенти ЧДТУ вибороли «срібло» змагань з баскетболу — ЧДТУ