Скапінцев оформив перший дабл-дабл в G-лізі

Вихованець черкаської баскетбольної школи Дмитро Скапінцев вперше оформив дабл-дабл в G-лізі. У грі Вестчестера проти Лейкленд Меджик команда черкащанина здобула перемогу 114:113.

Дмитро провів на майданчику 30 хвилин, набравши за цей час 15 очок (5/9 двоочкових, 0/1 триочкових, 5/6 штрафні), зібрав 11 підбирань, зробив 2 передачі, 1 перехоплення та 2 блок-шоти при 4 фолах та 2 втратах.

В попередньому матчі Вестчестер Нікс проти Гранд-Репідс Голд Скапінцеву не вистачило 1 підбирання до дабл-даблу. Того разу вихованець баскетбольної школи Михайла Бродського відіграв 21 хвилину, набравши 10 очок (2/4 двоочкові, 1/2 триочкові, 3/3 штрафні), зібрав 9 підбирань, зробив 1 перехоплення та 1 блок-шот при 3 фолах та 3 втратах. А його команда отримала перемогу з рахунком103:94.

Всього в 12 матчах G-ліги Скапінцев грає в середньому 14,2 хвилини, набираючи 5,8 очок та роблячи 5,6 підбирань.