Святослав Михайлюк дебютував за Бостон в офіційних матчах

Вихованець Черкаських Мавп Святослав Михайлюк дебютував за Бостон в офіційних матчах регулярного чемпіонату НБА. Таким чином, він розпочав для себе шостий сезон в НБА.
У переможній для його команди грі проти Вашингтона (126:107) Михайлюк зявився на майданчику на останні 4:50 хвилини матчу.

За відведений йому час черкасець набрав 3 очка (1/2 триочкові), віддав 1 результативну передачу і зробив 1 перехоплення. Показник плюс-мінус “+1”.

Святослав Михайлюк підписав з Бостоном негарантований контракт на рік у серпні і зіграв у трьох з п’яти матчів команди передсезонної підготовки. Після цього він увійшов до складу команди на сезон. В середньому він проводив на майданчику майже 18 хвилин, набираючи 12.0 очок, 3.0 підбирань, 1.3 передачі при реалізації триочкових 44% (8 з 18 спроб).

В 2018 році Михайлюка обрав на драфті Лейкерс під 47-м номером. Потім він виступав у Детройті, Оклахомі, Торонто та Нью-Йорку. Минулий сезон Михайлюк завершив у складі Шарлотт, за які провів 19 матчів та набирав 10,6 очка, 2,7 передачі, 2,4 підбирання в середньому за матч.

Наступний матч Бостон в регулярному чемпіонаті проведе в ніч на 2 листопада проти Індіани. Команда українця розпочала сезон з трьох перемог в трьох матчах.

Напишіть відгук