Результати ігор Аматорської Ліги (21-22.04.18)

21 та 22 квітня було зіграно чотири гри, де зустрілись команди з Відкритого чемпіонату з баскетболу м. Черкаси.

Першими зіграли БК “Легіон-2” та БК “Олімп”. У золотінської команди не вийшло запеклої боротьби але всеж дати бій вдалось. Не дивлячись на великий відрив у очках, гра видалась досить динамічною і цікавою. Кінцевий рахунок: 34-87 на користь “олімпійців”.

Другими зустрілись на майданчику команди з першого дивізіону БК “ЧДТУ” та БК “Смайл-Баскет”. Ця зустріч видалась напрочуд цікавою. Першу половину “студенти” впевнено тримали перевагу, а вже з другої половини “Смайл-Баскет” почав стрімко доганяти суперників і в кінці гри отримав перемогу. Гра була завершена з рахунком: 67-76 на корить БК “Смайл-Баскет”.

На наступний день знову розпочали команди з другого дивізіону, а саме БК “ЄС” та БК “Берегиня”. В цій грі боротьба трималась на протязі всієї гри. С 3 чверті “Берегиня” почала впевнено збільшувати перевагу. Гра була завершена з рахунком 72-82 на користь БК “Берегиня”.

Закінчувався ігровий день чемпіонату грою команд БК “Місто” – БК “Смайл-Баскет”. Ця гра для “Смайл-Баскет” була не такою вдалою. “Місто” з перших хвилин отримали перевагу та зільшували її до кінця. Гра закінчилась рахунком 93-69 на користь БК “Місто”.