Представниці Венето-Черкаси потрапили до списків кращих гравчинь 1-ої половини сезону жіночої Вищої ліги

Під час новорічної перерви ФБУ підбиває підсумки першої частини сезону, Вищої жіночої ліги, зокрема.

До списків лідерів потрапили баскетболістки «Збірної Черкаської обл. «Венето-Черкаси»  Анастасія Костоглод та Марія Пугач. Анастасія відзначилася найбільшою кількістю передач, тоді як Марія продемонструвала вражаючі результати у підбираннях.

Відзначимо, що за форматом, на першому етапі 11 команд у форматі “баблів” зіграють регулярний чемпіонат у чотири кола. За підсумком регулярного чемпіонату визначаться учасники Фіналу чотирьох Вищої жіночої ліги, які і розіграють медалі в одному місті протягом двох днів. Наразі команди майже зіграли приблизно половину матчів першого етапу.

Важливими моментами стали індивідуальні досягнення гравчинь Венето-Черкаси у матчах, зокрема, Анастасія Костоглод, яка віддала 12 передач у матчі проти Переяслава. Цей рекорд Анастасія розділяє з представницею «КІВС-СКІФ» Катериною Штик.

Марія Пугач побила рекорд першої частини сезону, набравши 24 підбирання в одному матчі. Проте, за загальною кількістю підбирань в усіх матчах, лідирує Анастасія Рибас з «ХАІ-Збірної Харківської області» (15.0), а Марія Пугач з «Збірної Черкаської обл. «Венето-Черкаси»займає друге місце (14.0).

Найближчі матчі Венето-Черкаси заплановані на період з другого по четверте лютого і відбудуться на домашньому паркеті. Бажаємо команді подальших індивідуальних досягнень та успіхів у важливих поєдинках!

Напишіть відгук