Не могла повірити! Вихованки Мавп розповіли про перший табір у збірній України

Гравчині команди «Венето-Черкаси-06» Аріна Фатнєва та Кіра Куроп’ятник вперше у своєму житті потрапили до збірної України. Дівчат запросили до першого табору команди України U-14. Протягом двох тижнів дівчата працювали серед 14-ти кращих баскетболісток країни свого віку.

Днями дівчата повернулися із табору та поділилися своїми враженнями. І Аріна і Кіра вкрай задоволені своєю роботою. Баскетболістки неабияк хвилювалися, але провели збір достойно й мають шанси знову потрапити до команди України.

«Я не повірила, що мене можуть запросити до збірної України. Була дуже рада. Коли починала займатися баскетболом, думала, що це так, просто хобі. А зараз я вже у збірній України. Тепер розумію, що хочу пов’язати своє життя із баскетболом. Потрібно дуже багато працювати, аби знову отримати виклик у збірну і далі займатися із командою», – ділиться враженнями Кіра Куроп’ятник».

Аріна Фатнєва також неабияк зраділа виклику до збірної. Втім це досягнення вважає лише початком і стимулом до ще більш наполегливої роботи: «Ми з Кірою дуже хвилювалися, що можемо не витримати навантаження, або не впораємося із завданнями. Але швидко роззнайомилися з тренерами і працювали з усіма на рівних. Цей збір був ознайомчим. Нам тренери багато підказували, говорили, як ми повинні грати, як правильно виконувати ті чи ті елементи. Збір був вкрай продуктивним. Але це лише початок. Я розумію, наскільки нам потрібно ще багато працювати. Щодня все більше працювати, аби досягнути успіху в баскетболі», – говорить Аріна Фатнєва.

Зараз дівчата повернулися до Черкас, де разом зі своїми командами працюють у звичному режимі.

Відзначимо, що минулого сезону Фатнєва і Куроп’ятник були лідерками команди «Венето-Черкаси-06», котра посіла четверте місце у ВЮБЛ. А Кіра Куроп’ятник грає ще за команду «Венето-Черкаси-07», котра другий сезон поспіль стає чемпіоном України! Цього сезону Куроп’ятник стала MVP чемпіонату.

Обидві дівчини стали одними із найкращих у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України. Далі дівчата мають шанс потрапити у другий табір збірної України U-14.

Напишіть відгук