Михайлюк зіграв 15 хвилин в матчі лідерів

Вихованець баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» Святослав Михайлюк допоміг Бостону на виїзді обіграти Філадельфію 117:107 в матчі за лідерство в Східній конференції. Черкасець зіграв 15:20 хвилини, за які набрав 5 очок (1/1 двоочкові, 1/3 триочкові), зібрав 1 підбирання, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах.

Головний тренер «Бостон Селтікс» Джо Маззулла пояснив, чому Михайлюк та ще один резервіст Делано Бетон отримали доволі багато часу в матчі за лідерство в НБА.

Святослав Михайлюк  і Делано Бентон багато працювали. У мене не було менше сумнівів в них в цьому матчі у порівнянні з іншими іграми. Ці хлопці чудово працюють в другій-третій ланці. Їх допомога в кінцівках чвертей була дуже важливою. Ми говоримо про це кожен день. Немає різниці, хто знаходиться на паркеті, але кінець чверті всі мають проводити зосереджено. В першій і третій чверті нам це вдалося, але не в другій. Наші резервісти працюють кожен день. Я відчував, що нам трохи не вистачало свіжості сьогодні. Асистенти дивилися відео, вивчали програму розвитку цих гравців, трудову етику.  Їх головне завдання – не розгубитися у відповідальний момент, як сьогодні.

Я важаю, що вони були готові грати. Пройшло 10 матчів. Вони грали не дуже часто, але сьогодні ситуація змінилася.  Вони повинні бути готовими, тому що команда потребує їх допомоги. Вони стають більш зрілими, працюючи кожного дня. У всіх наших резервістів є досвід НБА. Бентон, Михайлюк, Німас Куета, Ламар Стівенс грали в лізі. Не можна сказати, що вони є поганими баскетболістами. Ми бачили, як вони раніше грали проти нас. У них є досвід. Вони знали, яка ситуація їх чекає після переходу в команду. Їхня зрілість і готовність допомогти в потрібний момент дійсно важливі для нас”, – прокоментував Маззулла в своєму інтерв’ю після матчу.

Напишіть відгук