«Мавпи»-05 поборються за 5 місце

Сьогодні в Харкові в чвертьфінальному поєдинку фінального етапу ВЮБЛ «Черкаські Мавпи»-05 поступилися місцевій МК ДЮСШ-7.

Господарі почали нарощувати перевагу з кінця першої чверті і в підсумку так і не підпустили до себе черкащан. Гра закінчилася з рахунком 87:42.

Найрезультативнішим в складі черкащан став Нікіта Гречуха. На його рахунку 12 очок.

Нагадаємо, через травми черкаська команда втратила Максима Фесуна та Ігора Мацибору

Василь Івлєв, тренер команди:

«Грали перші 16 хвилин непогано. Лише трохи поступалися в підбираннях. Потім ми програли ривок: із  -16 стало -26 в останні хвилини другої чверті. І все: багато хлопців відійшли від нашого плану на матч. Тому поєдинок довелося просто догравати. Якби ми притримувалися плану, то шанси б у нас ще якісь були б.

Ми билися. Так, серйозно програємо в зрості. Три хлопці в них є «великі», які забрали підбирання на нашому щиті. Ми старалися, але суперник був сильнішим. Хто виграє щит, той виграє гру».

Завтра команда Василя Івлєва розпочне боротьбу за 5 місце. Наступний суперник – команда, що програє в протистоянні ОБШ ім.. Бєлостєнного та ОСДЮШОР з Рівного, що відбудеться сьогодні ввечері.