Команда «4SPORTS» виграла черкаський тур чемпіонату України 3х3 (U-18) присвячений пам’яті Олега Прудкого

У Черкасах в ПС «Будівельник» відбувся четвертий тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед юніорів та юніорок (U18). Черкаський тур Кубку України з баскетболу 3х3, нагадаємо, присвячено пам`яті Олега Прудкого.

У юнаків участь взяли 7 команд.

Чемпіоном стала команда вихованців баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» -«4SPORTS», яка у фіналі обіграла команду «WARRIORS» 14:12. Переможцями стали: Максим Фесун, Євген Загородній, Сергій Зубенко, Володимир Анікін.

Варто відзначити, що саме команди-фіналісти виграли на груповому етапі свої групи, вийшовши напряму у півфінал. За крок до фіналу «4SPORTS» обіграла ще одну черкаську команду «Завали 3 бали» 22:5, а «WARRIORS» перемогли «UpTown Eagles» 12:7.

Третє місце зайняла команда «Завали 3 бали», яка в матчі за третє місце обіграла «UpTown Eagles» з рахунком 17:15.

Повні результати змагань дивіться за посиланням.