Дмитро Скапінцев підписав контракт з «Нью-Йорк Нікс»

Вихованець баскетбольної школи «Черкаські Мавпи», Дмитро Скапінцев, зробив визначний крок у своїй кар’єрі, підписавши двосторонній контракт з «Нью-Йорк Нікс». Офіційне повідомлення клубу підтверджує цей важливий момент для українського центрового.
Скапінцев підписав контракт після вражаючих виступів та чемпіонства внутрішньосезонного турніру G-ліги. Нагадаємо Дмитро другий рік виступає за фарм-клуб «Вестчестер Нікс» у G-лізі, також Скапінцев грав за Нью-Йорк у Літній Лізі НБА і перед сезоном тренувався з командою. Його навички допоможуть зміцнити передню лінію Нікс, особливо враховуючи травми ключових гравців команди.

У цьому сезоні G-ліги, Скапінцев зіграв в 13 іграх, в середньому граючи 18.6 хвилин, набираючи 5.9 очка, 4.3 підбирань, 1.7 передач та 1.2 блок-шота. Його досвід та вміння призначати точні кидки зробили його цінним гравцем для «Нью-Йорк Нікс».

Це вже третій українець, який виступатиме в нинішньому сезоні НБА, разом із Святославом Михайлюком у «Бостон Селтікс» та Олексієм Ленем у «Сакраменто Кінгз». До того ж Дмитро другий вихованець баскетбольної школи Михайла Бродського, що має чинний контракт в НБА. Це досягнення не лише для індивідуальних кар’єр, але й надважливий момент для баскетбольної школи «Черкаські Мавпи». Місто може пишатися своїми вихідцями, це важливий пункт на баскетбольній карті світу.

Напишіть відгук