Вихованці баскетбольної школи Черкаських Мавп отримали форму від Бон Буассон Беверідж!

У команди ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 з’явився спонсор. Компанія “Бон Буассон Беверідж” вирішила підтримати команду баскетбольної школи клубу.

Яскраві обновки! Вихованців “Черкаських Мавп” потішили новою екіпіровкою. Повний комплект ігрової форми, костюм, рюкзак – все це отримали баскетболісти команди “ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04”. Цей колектив вирішила підтримати компанія “Бон Буассон Беверідж”. У цих юнаках побачили перспективу та прагнення перемегати.


“Приємно робити подарунки. Друзі запропонували, сказали, що є така команда, хлопці шукають спонсора. Ми вирішили допомогти. Я знаю людей, які беруть участь у житті цієї команди, готові допомагати цій команді. Тепер і ми зробимо свій внесок. Бачимо, що команда перспективна. Сподіваємося, що наш подарунок підштовхне їх до найкращих результатів”, – зазначив Віталій Крупка, генеральний директор компанії “Бон Буассон Беверідж”.

Гравці отримали форму у звичних для “Черкаських Мавп” кольорах – помаранчево-чорну. У кожного баскетболіста свій номер та прізвище над ним. Все як у професіоналів. Баскетболісти “ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04” розгортають комплекти із задоволенням та одразу приміряють і фотографуються.

Нова екіпіровка має стати як стимул для подальших результатів. Адже завдання перед командою ставлять високе.

“Нас дуже потішили новою екіпіровкою! На хлопців багато сподівань та велика відповідальність. Головне, йти до своєї мети і не зупинятися. Впевннеий, що про них багато хто почує найближчим часом. Від імені батьків, команди і тренерів хочу подякувати генеральному директору “Бон Буассон Беверідж” Віталію Крупці за такий щедрий крок для наших гравців. А ми у свою чергу старатимемося радувати усіх своєю грою та результатами”, – зазначив Олександр Лашко, головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04.


Гравці ОСДЮСШОР-Черкаських Мавп-04 подякували спонсорам за такий презент та зі свого боку подарували символіку клубу.

Напишіть відгук