Венето-Черкаси-06 здобули бронзу Кубка ВЮБЛ

Команда найстарших дівчат приватної баскетбольної школи Михайла Бродського завершила виступи у новоствореному турнірі – Кубок ВЮБЛ. “Венето-Черкаси-06” за підсумками трьох матчів здобули бронзові нагороди змагань.

Кубок ВЮБЛ організований для команд, котрі за підсумками минулого сезону, посіли місця з першого по четверте. Серед дівчат 2006-го року народження у топ-4 чемпіонату потрапили й гравчині “Венето-Черкаси-06”.

Протягом трьох днів підопічні Олени Фатнєвої відіграли три непрості матчі. Черкаські дівчата поступилися команді із Дніпра – СДЮСШОР-5. Втім у наступному матчі у напруженій боротьбі взяли гору над СДЮСШО імені Літвака – 52:45.
У заключній грі турніру черкащанки у запеклій боротьбі перегали команду з Рівного – 58:50.

За підсумками турніру баскетболістки “Венето-Черкаси-06” здобули бронзові медалі Кубка ВЮБЛ.

Результати
СДЮШОР-5 (Дніпро) – ВЕНЕТО-Черкаси-2006 – 73:49 Статистика
Черкаси: Любенська – 11+8 підб, 3 пер; Фатнєва – 10+4 пер; Куроп’ятник – 10+7 підб; Пугач – 7+3 підб; Литовка – 2+6 підб – старт; Шевцова – 5+8 підб; Белякевич – 4+3 підб.
ВЕНЕТО-Черкаси-2006 – СДЮСШОР імені Литвака Б.Д. (Одеса) – 52:45 Статистика
Черкаси: Фатнєва – 11+4 підб; Любенська – 16+9 підб; Пугач – 10+10 підб; Куроп’ятник – 3+9 підб, 5 пер; Литовка – 11 підб, 3 пер – старт; Белякевич – 4; Зелик – 4+5 підб; Шевцова – 2+3 підб; Мамієнко – 2.
СДЮСШОР-2006 (Рівне) – ВЕНЕТО-Черкаси-2006 50:58 Статистика
Черкаси: Литовка – 10+7 підб, 3 пер; Любенська – 10+10 підб, 3 пер; Фатнєва – 8+3 підб, 5 пер; Зелик – 4+5 підб; Куроп’ятник – 7+7 підб – старт; Пугач – 15+14 підб; Белякевич – 4.