Венето-Черкаси стартують у Першій лізі серед жінок!

Жіночий баскетбол у Черкасах виходить на новий рівень. Команда настарших дівчат баскетбольної школи Михайла Бродьского – Венето-Черкаси цьогоріч дебютує у професійному баскетболі. Перший тур чемпіонату “Венето-Черкаси” проведуть вже 10-11 жовтня.
Фактично весь склад команди “Венето-Черкаси” – це дівчата 2006 та 2007-го року народження. Ці баскетболістки за чотири роки навчання у баскетбольній школі “Черкаські Мавп” двічі ставали чемпіонками та тричі бронзовими призерками Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України”. Вже зараз наші вихованки потрапляли до збірних України U-14 та U-15. Зараз вони виходять на новий рівень.

Олександр Нагорний, генеральний менеджер БК “Черкаські Мавпи”:
“Завдяки ініціативі та допомозі мецената черкаського баскетболу, президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського у Черкасах вже кілька років тому почався новий проект – дівочий баскетбол. За ці роки ми маємо непогані результати, тому логічно, що потрібно робити крок уперед. Ми вирішили заявити команду у Першу лігу. Хочемо, щоб дівчата спробували себе у змагання, рангом вищим за ВЮБЛ. Більшість гравців – це дівчата 2006-07-го років народження, є одна дівчинка 2003-го року, а також допомагатиме команді Світлана Маляр, котра за плечима має хорошу баскетбольну кар’єру. У цій команді вона буде граючим тренером, головним тренером залишиться Олена Фатнєва. Стосовно місць чи результатів, перед дівчатами не ставимо ніяких завдань. Головне – прогресувати і зростати професійно”.

Про те, як команда готується до дебюту у Першій лізі дивіться у нашому ролику:

Незабаром команда виїжджає до Києва, де проведе перший тур чемпіонату.

“Це будуть ігри підготовчі до ВЮБЛ. Розуміємо, що буде складно. Будемо ставити тактику, наші напрацювання. Важливо для дівчат скинути психологічне навантаження, отримати досвід із командами більш високого рівня. Для дівчат і для мене це новий виклик, нова робота, новий рівень. Ми розуміємо, що відстаємо по досвіду. Але будемо намагатися показати свої найкращі якості”, – говорить Олена Фатнєва, головний тренер БК “Венето-Черкаси”.

Розклад туру:
10 жовтня. 16:30 КСЛІ-Динамо – Венето-Черкаси
11 жовтня. 13:00 КСЛІ-Динамо – Венето-Черкаси

Склад Венето-Черкаси:
Ольга Белякевич
Руслана Литовка
Олександра Пугач
Юлія Шелудько
Марія Пугач
Анастасія Любенська
Єлизавета Клок
Діана Зелик
Ольга Охріменко
Анастасія Левченко
Каріна Шевцова
Юлія Власенко
Анна Кушніренко
Світлана Маляр
Софія Можейкіна
Тренери:
Олена Фатнєва
Світлана Маляр
Наталія Євтушевська

Напишіть відгук