Венето-Черкаси здобули четверту перемогу в Першій лізі

Дуже впевнений тур. Венето-Черкаси у черговому турі Першої ліги здолали Динамо-Одесу. Підопічні Олени Фатнєвої не залишили шансів суперницям у двох матчах. У другій грі черкащанки розгромили суперниць з різницею 43 очка!

Після переконливої командної перемоги над Динамо-Одесою (72:65) у першому матчі черкащанки зібралися на другу гру. І вже з перших почали доводити свою вражаючу первагу над суперницями. Гравчині Венето-Черкаси вже у стартовому відрізку мали гандикап у 10 очок, а протягом гри лише нарощувли перевагу.

Феєричною видалася четверта чверть. У заключній 10-хвилинці черкащанки здолали суперниць з рахунком 32:6 і завершили матч з перевагою у 43 очка – 94:51.

У цьому матчі слід відзначити Аріну Фатнєву, якій не вистачило зовсім трохи до тріпл-даблу. На її рахунку 30 очок, 7 підбирань і 13 передач. Рейтинг ефективності нашої баскетболістки – 39! Також по дабл-даблу у свій актив записали Марія Пугач – 19+12 підбирань і Анна Кушніренко – 12+10 підбирань.

Венето-Черкаси – Динамо-Одеса – 94:51 (25:16, 19:14, 18:15, 32:6)
Черкаси: Литовка – 0; Фатнєва – 30+7 підбирань, 13 передач; Пугач М. – 19+12 підбирань; Клок – 4+5 підбирань; Зелик – 6+4 підбирання – старт; Шевцова – 17+3 підбирання; Кушніренко – 12+10 підбирань; Власенко – 4; Гибало – 2+4 передачі.
Статистика

Турнірна таблиця

Наступні матчі Венето-Черкаси проведуть 5-6 березня. На власному паркеті наші дівчата приймуть команду СДЮСШОР-4 (Миколаїв).