Розклад Аматорської ліги (10-11.03.18)

Цими вихідними пройдуть чергові ігри Відкритого чемпіонату з баскетболу м. Черкаси.

Розклад ігрового дня 10.03.18:

 • О 16:30: БК “Місто” – БК “ВБК” (Кропивницький);
 • О 18:30: БК “ЧДТУ” – БК “Легіон” (Золотоноша);

Розклад ігрового дня 11.03.18:

 • О 09:30: БК “ЧДТУ-2” – БК “Берегиня”;
 • О 11:20: БК “ЧП” – БК “ЄС”;
 • О 13:10: БК “ЧНУ” – БК “Смайл-Баскет”;
 • О 15:00: БК “Слемданк” – БК “Олімп”;

Усі матчі відбудуться у ПС “Будівельник”. Вхід вільний!

One comment

 1. Фізкульт привіт! Хотів би поділитися враженнями від першого кола змагань в першій лізі, або так називаємого дивізіону “”Б”. Враження найкращі. Велика подяка звичайно Нагорному Олександру Івановичу за проведення чемпіонату. За те що мачті проводяться в найкращому спортивному залі міста і області , в спортивному комплексі “Будівельник”. Велика вдячність за розвититок аматорського баскетболу міста та області. Велика вдячність також суддійському складу, а також статистам. Завдяки яким ми можемо проаналізувати гру, не лише на папері маючи суху статистику, але й є можливість продивитися відео та зробити детальний аналіз гри. Я так розумію це заслуга Кості Рудакова та його команди. Моживо ще є люди які забеспечують відео, то їм теж велика вдячність.
  Ну щож, беспосередньо до гри. Можливо знають, можливо ні команда “ЧП” виступає в першій лізі або в дивізіоні “Б”. Ця команда налічує від 10 до 12 гравців. Можливо вона є найстаршою за середнім віком гравців в аматорському баскетболі., Але ця команда точно не має жодного гравця який пройшов спрортивну школу, або школу “Черкаських Мавп”. Тож ця команда може називатися АМАТОРСЬКОЮ.
  Так, ми зіграли шість матчів з яких 1 перемога і 5 поразок. Але це нас не засмучує. А засмучує насправді те, що команди в нашій лізі, які укомплектовані гравцями збірної України, а також гравцями які виступають за “ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ” за своєю віковою групою, мають ключеві позиції, і набирають за гру від 20 і більше очок.
  А гравці які відбувать номери в цих командах ще й хизуються. “Скільки ви ще будете програвати” або команда “ЧП” це значить команда “ЧАСТО ПРОГРАЮЩА”. Тому цим командам я раджу позбутися своїх комплексів, а також гавців які пройшли школу МАВП, і тоді ми бобачимо яка з команд буде постійно програвати.
  Звичайно гравці збірної України за своєю віковою групою мають грати, а також гравці школи “МАВП”.На мою думку і на думку гравців нашої команди в наступному чемпіонаті вони мають грати або у вищому дивізіоні або окремою командою, для того щоб була чесною і конкурентною боротьба. Ми й надалі будемо боротися в своїй групі Кожній команді ми будемо навязувати безкомпромісну боротьбу.

Напишіть відгук