Черкаські Мавпи-2 поступилися Харківським Соколам

Підопічні Едуарда Скрипця у рівному поєдинку не зуміли переграти харків’ян.

У Черкасах відіграли перший матч міні-турніру за 9-12 місця Вищої ліги. У першому півфіналі грають «Черкаські Мавпи-2» та «Харківські Соколи». У другому стосунки вирішують «Говерла» та «Золотий Вік». Власне переможці цих матчів зіграють у за 9-10 місце. А команди, які поступляться зустрінуться у матчі за 11-12 місця за підсумками сезону.

«Черкаські Мавпи-2» були добре зарядженими на «Харківських Соколів». Із цією командою підопічні Едуарда Скрипця ще не зустрічалися в цьому сезоні. Вже в першій чверті харків’яни вириваються вперед. Команда діяла агресивно на щитах, мала багато очок другого шансу і в підсумку перемогла в першій чверті з рахунком 20:30.

Але вже на старті другої 10-хвилинки черкасці запропонували суперникові жорсткий пресинг по всьому майданчику, що почало давати певні плоди. «Мавпи-2» скоротили відставання до 6-ти очок. Втім у другій половині знову Харків виривається вперед і знову має комфортну відстань у 20 очок.

Дістати суперника «Мавпи-2» вже не зуміли, хоча й скоротили відставання до 10-ти балів. Як результат 78:88 поразка у першій грі.

Матч-відповідь відбудеться 30 березня у Харкові.

«Черкаські Мавпи-2» – «Харківські Соколи» 78:88 (20:30, 18:15, 17:27, 23:16)
ЧМ: Бондаренко – 21+5 підб, 8 пер; Сергеєв – 18+7 підб; Романовський – 14.