«Черкаські Мавпи-01» фінішували шостими в сезоні

Фінальний тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги завершився в Черкасах. Чемпіоном стала СДЮСШОР-5 із Дніпра.
Заключного ігрового дня окрім боротьби за медалі були розіграні й місця з 5-го по 8-ме. Господарі паркету, «Черкаські Мавпи-01» зустрічалися із харківською ДЮСШ-7-Рекорд. Цікаво, що з цією командою черкасці минулоріч грали у фіналі. Цього разу статус поєдинку був значно нижчим. Попри це, команди потішили глядачів результативним матчем. Харків’яни з перших секунд зустрічі заволоділи комфортною перевагою, вигравши стартову чверть з рахунком 24 : 13. Власне різниця у 10 очок трималася між суперниками протягом усього матчу. Підопічні Василя Івлєва то наближалися до суперника, то знову відпускали.

Найближчою до рівного рахунку черкаська команда була у третій чверті, коли триочкові від Трояна, Компанійця та Костишена «завели» «Мавп». Однак більше ніж на шість балів дістати суперника черкасці не зуміли. У потрібний момент харків’яни відзахищалися і влучили свої кидки. Як підсумок, ще за три хвилини до кінця зустрічі на майданчик вийшли резервісти і дограли матч. 94 : 76, ДЮСШ-7 фінішує п’ятою. А «Черкаські Мавпи-01» завершують чемпіонат на шостій позиції.

«Черкаські Мавпи-01» – ДЮСШ-7 76 : 94 (13 : 24, 20 : 21, 22 : 19, 21 : 30)
ЧМ: Романовський – 19 + 9 підб, 5 пер; Коробко – 19 + 8 підб; Троян – 14 + 6 пер.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-01»:
«Хороша гра за п’яте місце із хорошим суперником. Матч складався із трьох частин. На початку гри ми провалилися в захисті, дали суперникові піти у відрив, але від плану на гру не відмовилися. Не забили легкі м’ячі із під кільця. Друга частина гри – зменшення відставання. Ми скоротили до чотирьох очок і по грі ми були кращими, але був фол, котрий і вплинув на подальший розвиток подій і завадив нам скоротити відставання в рахунку. Підсумок, у нас шосте місце. Те місце, яке ми посіли в регулярному чемпіонаті. Всім хлопцям дякую за їхню старанність і гру. Будемо аналізувати ігри, робити висновки і працювати над помилками влітку».

А чемпіоном стала команда з Дніпра СДЮСШОР-5-ДВУФК, яка у фіналі переграла Рівненшину – 68 : 44.