Святослав Михайлюк став з Бостоном чемпіоном НБА

Вихованець баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» Святослав Михайлюк досяг нових висот у своїй кар’єрі, ставши чемпіоном НБА! Його клуб, “Бостон Селтікс”, завершив фінальну серію проти “Далласа” в п’ятому матчі на домашньому майданчику, здобувши перемогу з рахунком 106:88.

У чемпіонському матчі Святослав з’явився на останній хвилині гри та відзначився одним підбиранням. Хоча його ігровий час був обмеженим, цей момент став визначним у його кар’єрі.

Загалом у плей-оф Михайлюк зіграв у 8 матчах, в середньому проводячи на майданчику 4.0 хвилини та набираючи 1.0 очка і 0.6 підбирань. Попри невелику статистику, він вніс свій вклад у командний успіх.

27-річний Михайлюк став другим українським баскетболістом в історії, який виграв найсильнішу лігу світу. “Селтікс” стали чемпіонами вперше з 2008 року, що зробило їх найуспішнішим клубом НБА з 18 чемпіонствами. До нинішнього титулу у них з “Лейкерс” було по 17 перемог у чемпіонаті НБА.

Ми вітаємо Святослава Михайлюка з цим величезним досягненням! Його шлях до вершини був би неможливим без підтримки і наставництва засновника баскетбольної школи “Черкаські Мавпи” Михайла Юрійовича Бродського, мецената клубу Сергія Одарича, першого тренера Олександра Молчанова та тренера Максима Міхельсона. Їхня праця і віра в таланти українських баскетболістів допомогли Святославу досягти успіху на найвищому рівні.

Бостон – Даллас 106:88 (28:18, 39:28, 19:21, 20:21)
Бостон переміг у серії – 4-1

Бостон: Тейтум 31 + 8 підбирань + 11 передач, Браун 21 + 8 підбирань + 6 передач, Холідей 15 + 11 підбирань, Уайт 14 + 8 підбирань, Хорфорд 9 + 9 підбирань – старт; Хаузер 8, Порзингіс 5, Прітчард 3, Корнет 0, Бріссетт 0, Михайлюк 0.

Даллас: Дончич 28 + 12 підбирань + 7 втрат, Ірвінг 15 + 9 передач, Д. Джонс 10, Геффорд 6, Вашингтон 4 – старт; Грін 14, Екзам 4, Харді 3, Лайвлі 2, Клебер 2, Пауелл 0, Проспер 0, Хардуей 0, Лоусон 0.