Результати Аматорської Ліги за 27-28.03

Цими вихідними днями було зіграно чергові ігри. Зіграли команди першого і другого дивізіону. Результати та таблиці далі у новині.

Розпочинали черговий тур – “ЧП” та “Слемданк”. Лише в першій четверті гри спотерігалась інтрига. Вже починаючи з другої чверті, “Слемданк” стрімко набирали оберти. До кінця гри різниця зросла до 47 очок. Гра завершилась рахунком 111:64, на користь БК “Слемданк”.

Детальна статистика.

Продовжували “Черкаські Мавпи – 2004” та “Дніпроські Акули”. Нажаль, для “Черкаських Мавп – 2004”, неперевершена гра Прокопенка не дала бажаємого результату. “Дніпровські Акули” перемогли “Мавп” з рахунком 116:81.

Суботній вечір завершували “Черкаські Мавпи – 2005” та “ЧДТУ”. З перших хвилин “ЧДТУ” захопили лідерство та легко втримали його до кінця гри. Завершилась гра з рахунком 80:52, на користь “ЧДТУ”.

Недільний ранок розпочався сенсаційною грою золотоніської команди “Легіон” та “Ветеран-Баскет”. Гравці “Легіону” змогли перервати серію перемог “Ветеранів”, які отримали першу поразку в сезоні. “Легіон” отримали яскраву перемогу з рахунком 92:90.

Завершували тур “Ассоль” та “Берегиня”. Сміляни поступились лише у першій чверті, у всих інших отримали впевнену перемогу. Остаточний рахунок – 96:72, на користь “Ассоль”.