Результати Аматорської Ліги за 11.04.21

У неділю було проведено черговий тур Відкритого чемпіонату м. Черкаси з баскетболу. Вісім команд зіграли 4 гри. Результати далі у новині.

Розпочинався ігровий день дуже інтриговою грою. На майданчику зустрілись “ЧДТУ” та “Слемданк”. Не дивлячись на те, що “студенти” всю гру мали перевагу, “Слемданк” в останній чверті спромігся не тільки наздогнати суперника, а й закинути м’яч до кошика на останніх секундах. Яскрава перемога для “Слемданка” та дуже прикра поразка для “ЧДТУ”. Гра завершилась рахунком – 77:79.

Детальна статистика.

Наступними зустрілись “Черкаські Мавпи – 2005” та “Берегиня”. В цій грі не було ніякої інтриги. “Мавпи” взяли лідерство вже в першій чверті та не відпускали її до кінця гри. Гра була завершена з рахунком – 106:85, на користь “Черкаських Мавп – 2005”.

Далі змагались “Ассоль” та “ЧП”. Ця гра, як і перша, дуже порадувала глядачів. Неабияке напруження витало в повітрі протягом усієї гри. Наближаючись до кінця гри, це напруження тільки зростало. Остання чверть розпочалась з рівним рахунком. Хто стане переможцем не було зрозуміло аж до самих останніх секунд. Переможця визначив останній влучний триочковий кидок Леоніда Войнаровського. Гра була завершена з рахунком 73:76, на користь “ЧП”.

Завершили ігровий день “Легіон” та “Черкаські Мавпи – 2004”. Лише у першій чверті “Легіон” не дуже сильно відставав в рахунку. Але дві травми дались в знаки і “Черкаські Мавпи – 2004” почали швидко відриватись в рахунку.  Гра була завершена з рахунком 77:69, на користь “Черкаських Мавп – 2004”.