«Мавпи-2» двічі обіграли «Кремінь-2»

У Кременчуці дублери «Черкаських Мавп» здобули першу перемогу над місцевим «Кремнем-КДЮСШ-2» – 74 : 78.

«Кремінь-КДЮСШ-2» – «Черкаські Мавпи-2» 74 : 78 (22 : 25, 16 : 13, 17 : 16, 19 : 24)
ЧМ: Ткаченко- 28 + 18 підб; Воєвода – 22 + 7 пер; Войтович – 15 + 5 підб.

ЧМ:
Воєвода – 19 + 4 пер; Лунський – 18; Мельник – 15 + 7 підб.

До Кременчука «Мавпи-2» поїхали у повному озброєнні. Були як і лідери команди, так і молоді вихованці клубу. У Черкасах дублери «Мавп» і «Кремня» вже провели два матчі. Тоді черкасці святкували дві перемоги. Виграти прагнули і на виїзді. Хитку перевагу гості  мали ще в першій чверті. Втім до великої перерви кременчужани відігралися. А в певний момент навіть лідирували в рахунку. Однак останнє слово було за «Мавпами». Іван Ткаченко і компанія виграли заключну чверть і святкували не просту перемогу – 74 : 78.

Визначальним у цій грі став суперперфоманс від Ткаченка. На рахунку форварда дабл-дабл 28 очок + 18 підбирань.

У другому матчі Іван Ткаченко також продемонстрував свій підбиральний хист. Баскетболіст знову зібрав 18 відскоків, до цього додав 9 результативних передач та 5 очок. У результативному плані долучилися інші баскетболісти. Як підсумок, “Черкаські Мавпи-2” знову виграли заключну чверть і довели гру до другої перемоги – 69 : 83.

Джерело: mavpabasket.com