Команди Відкритого чемпіонату з баскетболу відіграли третій тур

Першого грудня команди зустрілись на майданчику спортивного комплексу для того, щоб відіграти третій тур.

Тур мав розпочатись грою БК “Кропивницький” та БК “Легіон-2” але погодні умови завадили Кропивницькому доїхати до Черкас. Таким чином перша гра була завершена технічною поразкою команди БК “Кропивницький”.

Другою у рокзкладі грою була БК “Слемданк” проти БК “ЧДТУ”. Для студентів гра склалась не найкращим чином. Вже з перших хвилин гри “Слемданк” отримав перевагу, яку збільшував до кінця гри. Кінцевий рахунок – 97:65.

Кращими гравцями стали:

БК “Слемданк”: Поплавський О. – 36 очок; Пелипай А. – 22 очки; Поліщук – 20 очок;

БК “ЧДТУ”: Прокопенко Є. – 16 очок; Шевченко С. – 13 очок; Щербина Б. – 12 очок;

Наступними на майданчику зустрілись БК “Легіон” та БК “Дніпровські Акули”. Ця гра видалась напрочуд цікавою та динамічною. У першій половині матчу команду грали на рівних. А третя і четверта чверті для “акул” були не дуже успішними. Гра була завершена з рахунком – 87:66 на користь БК “Легіон”.

БК “Легіон”: Бухало М. – 26 очок; Рунцо І. – 19 очок; Ухань О. – 12 очок;

БК “Дніпровські Акули”: Гай Є. – 21 очко; Дейна М. – 19 очок; Нагорний Д. – 10 очок;

Продовжували ігровий день БК “Смайл-Баскет” та БК “Берегиня”. В цьому матчі на рівних грали тільки тільки першу та останню чверть, а друга та треття для “Берегині” видались не надто вдалими. За обидві чверті вони набрли всього 15 очок. Кінцевий рахунок склав 85-55 на користь БК “Смайл-Баскет”.

БК “Смайл-Баскет”: Сідней С. – 15 очок; Юнак О. – 15 очок; Шпиця Д. – 14 очок;

БК “Берегиня”: Александров Є. – 12 очок; Коломієць С. – 11 очок; Пилипюк А. – 11 очок;

Далі зіграли БК “ЧП” та БК “Ветеран-Баскет”. Результат гри був очікуваний але “ЧП” всеж зуміли показати гарний баскетбол. Кінцевий рахунок – 43-113 на користь БК “Ветеран-Баскет”.

БК “Ветеран-Баскет”: Войтович Я. – 26 очок; Петренко А. – 10 очок; Упир О. – 10 очок;

БК “ЧП”: Бреган М. – 19 очок; Матвієць А. – 9 очок; Лахно І. – 5 очок;

Кращою грою третього туру стала БК “Олімп” – БК “Місто”. Кожна чверть супроводжувалась інтригою та не абиякою боротьбою. Але перемога далась БК “Місто”, які спромогрлись набрати 75 очок, а “Олімп” 71 очко.

БК “Місто”: Тимофєєв А. – 29 очок; Нечаєв М. – 15 очок; Булатецький М. – 13 очок;

БК “ЧП”: Марченко – 19 очок; Чучуженко – 12 очок; Фарисей – 9 очок;

Просимо вибачення, із-за технічних проблем відсутні фотографії. Як тільки проблема буде вирішена фото з’являться, тому слідкуйте за оновленням.