Збірна України з Токовенком здобула першу перемогу на Єврочелленджері

Вихованець “Черкаських Мавп” Іван Ткаченко стартував на Єврочелленджері, який проходить у Словаччині. Збірна України U-18 провела два матчі.

У стартовому матчі українські юніори зустрічалися зі збірною Словаччини. Команда Дмитра Забірченка провалила старт матчу, програвши першу чверть з рахунком 16:28, але вже у наступній команда не лише відігралася, а й вийшла вперед. Втім до кінця зустрічі українці не зуміли втримати переваги і поступилися з рахунком 73:79.

Іван Токовенко у цьому матчі провів на майданчику 7 хвилин, здобув 2 очка (1-2 з гри, 0-4 штрафні), зробив 3 підбирання та 1 передачу.

Другий матч був значно вдалішим за перший. У поєдинку зі Швейцаріє Україна лідирувала в рахунку і лише збільшувала свою перевагу. У підсумку здобула перемогу з рахунком 89:68.

У цій грі Іван Токовенко провів на паркеті 10 хвилин і здобув 2 очка (1-2 з гри) та зробив 2 підбирання.

Єврочеленджер. Чоловіки, U-18
Україна – Словаччина – 73:79 (16:28, 26:9, 20:21, 11:21)
Швейцарія — Україна — 68:89 (20:20, 14:22, 13:24, 21:23)

Наступний матч на турнірі збірна України зіграє проти Румунії у четвер, 5 серпня, о 16:00.