Відомі золоті та срібні призери!

Сьогодні було зіграні другі фінальні ігри і визначились переможці золотих та срібних нагород.

БК “4Sports” – БК “Смайл-Баскет”. Гра за третє місце. Неабияка складна, емоційна та цікава гра. Команди грали на межі своїх можливостей. Нічийний рахунок у грі був 5 раз, а лідер змінювався 13 раз. Жодна з команд не хотіла поступатись, билася до останнього свистка у цьому матчі. Та все ж БК “Смайл-Баскет” отримав поразку у останніх хвилинах зустрічі. БК “4Sports” зрівнюють рахунок у серії – 1:1. Ця гра була завершена рахунком – 61:55.

БК “4Sports”: Максим Голенков (21 очко, 24 підбирання), Даніла Гетьман (17 очок, 6 підбирань), Віталій Бондаренко (10 очок, 4 підбирання), Єгор Корнієнко (5 очок, 7 підбирань);

БК “Смайл-Баскет”: Дмитро Шпиця (19 очок, 13 підбирань), Станіслав Сідней (17 очок, 13 підбирань), Денис Панфьоров (8 очок, 6 підбирань), Олександр Василига (7 очок);

Детальна статистика.

Гра за чемпіонський кубок. БК “Місто” – БК “Легіон”. Не менш цікавою та захоплюючою видалась гра. Обидві команди показали свій найкращий баскетбол. Під час гри лідери змінювались 6 разів. Напруженість емоцій зростала з кожною хвилиною. Переможець визначився на останніх хвилинах зустрічі. І в цьому сезоні чемпіонство вибороли БК “Місто”! З чим їх і вітаємо! БК “Легіон” ми вітаємо з другим почесним місцем!

БК “Місто”: Денис Поповський (17 очок), Андрій Шимуля (13 очок, 9 підбирань), Андрій Саєнко (9 очок, 4 передачі), Максим Поліщук (8 очок, 5 підбирань), Максим Булатецький (4 очки, 19 підбирань);

БК “Легіон”: Олексій Поплавський (12 очок), Богдан Степанов (9 очок, 3 підбирання), Олексій Ухань (8 очок), Ростислав Лунський (6 очок, 7 підбирань);

Найкращим гравцем турніру було визнано Максима Булатецького, гравця БК “Місто”. Вітаємо!

До вашої уваги, коментарі головних тренерів команд “Місто” та “Легіон”:

А також, відеозапис ігор за 19.05:

Але сезон на цьому не завершується, ще залишається одна гра за бронзу чемпіонату. Вирішальна зустріч для команд БК “4Sports” та БК “Смайл-Баскет” пройде, орієнтовно, у суботу 25-го травня. Точний час та місце проведення буде додатково повідомлено на сайті.