Визначилися переможці у дивізіоні Київська Русь СБЛУ Таскомбанк

У Києві завершився етап студентського чемпіонату України з баскетболу Таскомбанк – “Київська Русь”. З 19-го по 23 квітня у Києві боролися за перемогу у Центральному дивізіоні України 7 студентських чоловічих збірних та 4 жіночих.

В чоловічому фіналі відбулося Черкаське дербі: студенти Черкаського національного універститету в напруженій боротьбі перемогли своїх земляків з Черкаського державного технологічного університету. Гравці ЧНУ захопили лідерство зі стартових хвилин, коли команду за собою повели гравці “Черкаських Мавп” – Максим Мірошниченко та Олександр Кобець. Останній в свою чергу продемонстрував вражаючі цифри статистики: на рахунку черкасця 36 набраних балів та загальний коефіцієнт ефективності 46! В третій чверті команді ЧДТУ ледь не вдалося переломити хід гри, коли вони наблизилися до своїх суперників на відстань точного дальнього кидка зусиллями свого бігмена Дмитра Скапінцева, який також записав сьогодні до свого активу вражаючі цифри статистики: 33 бали та 21 підбирання. Проте провівши рівну останню чверть перемогу одержали гравці Черкаського Національного Університету з рахунком 114:110.

Варто зазначити, що до цього матчу кожна команда відіграла турнір без жодної поразки.

23.04.2017 ЧНУ – ЧДТУ  114:110

В матчі за третє місце в не менш цікавій боротьбі команда Київського національного торговельно-економічного університету вирвала перемогу у КПІ з рахунком 91:90.

У жінок перше місце посіли студентки Національного університету фізичного виховання і спорту України, які у фіналі обіграли своїх одноліток з НПУ (91:64).