«Венето-Черкаси» поступились «Франківськ-Прикарпаття»

Команда з Франківська робить впевнений ривок на початку мату і до кінця першої 10-ти хвилинки досягає двозначного розриву в рахунку 11:35. А до великої перерви розрив збільшується, «Венето-Черкаси» поступаються – 49 очок.3-тя чверть для черкаської команди була більш результативною за кількістю набраних очок. Та все ж в другій половині Венето так і не вдається набрати обертів і скоротити відставання. Відрив команди суперниці тільки збільшується, а поєдинок не має інтриги. Нажаль Черкаси поступаються впевненому лідеру чемпіонату «Франківськ-Прикарпаття» з рахунком 44:129.

Найрезультативнішими в командах стали Анастасія Шепелюк у переможниць та Анастасія Костоглод у «Венето-Черкаси», які набрали по 21 очку.

Завтра о 13:00 команди відіграють другий матч в рамках київського бабла, будемо сподіватись «Венето-Черкаси» вдасться продемонструвати більш впевнену та агресивну гру.