Венето-Черкаси зазнали поразки в сьогоднішньому матчі

“Венето-Черкаси” зазнали поразки та поступились “ІНВАСПОРТ-СДЮСШОР-5” другою сходинкою турнірної таблиці Жіночої ліги в 1 Групі.

Впевнено та спокійно розпочала гру команда Дніпра. В середині першої десятихвилинки Венето вдається вирівняти рахунок. Та після перерви ІНВАСПОРТ робить ривок, результатом якого стає двозначний розрив. Перша половина гри завершується з рахунком 44:27.

Після великої перерви черкаським баскетболісткам так і не вдається перехопити ініціативу. В третій чверті розрив в рахунку сягнув максимуму +28. В запеклій боротьбі команді “Венето-Черкаси” вдається скоротити розрив. Варто відзначити гру Марії Пугач (20 очок), яка стала найрезультативнішою гравчинею матчу в нашій команді. Та Анастасії Костоглод (15 очок), яка боролась до останнього, що підтверджує її двоочковий на останніх секундах матчу. На жаль черкащанки зазнали поразки. Рахунок гри 72:53.

Суперліга (жінки). Регулярний чемпіонат.

17 листопада. Київ, СБ «Сокіл»

ІНВАСПОРТ-СДЮСШОР-5 – ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ 72:53 (20:20, 24:7, 15:7, 13:19)

ІНВАСПОРТ-СДЮСШОР-5: Кулінок 10 +4 підбирання +5 передач, Афанасьєва 20 +15 підбирання +8 передач, Сівакова 6 +2 підбирання +4 передач, Хороших 15 +9 підбирання +3 передач –старт, Черниш 9 +7 підбирання +1 передач, Солодовник 5 +2 підбирання +1 передач, Ісенко 4 +2 передач, Прокопенко 4 +2 підбирання, Калмикова 2 +4 підбирання +1 передач.

ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ: Костоглод 15 +8 підбирання +2 передач,  Литовка 5 +5 передач – старт, Левченко1 +3 підбирання +2 передач, Пугач 20 +24 підбирання, Рибас 10 +18 підбирання +1 передач,  Дружченко 2 +1 підбирання +1 передач,  Реміняка 0 +1 підбирання,  Клок 0 +1 підбирання +1 передач.