Черкаські Мавпи-05 вийшли до чвертьфіналу чемпіонату України

У Дніпрі черкаські баскетболісти забезпечили собі місце у наступному етапі ВЮБЛ.

“Черкаські Мавп-05” провели важливий 7-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Протягом кількох днів черкаська команда зіграла три матчі проти колективів з Одеси та Дніпра. “Мавпи-05” завершили тур із показником 1 перемога, 2 поразки, але головне завдання команда виконала. Черкасці вийшли до чвертьфіналу чемпіонату.

Це сталося можливим завдяки перемозі у надважкому матчі з командою СДЮСШОР ім. Літвака – 78:77.

Василь Івлєв, головний тренер “Черкаських Мавп-05”:
“Ця гра вирішувала, яка з команд займе 3 місце в підгрупі, і не потрапить до 1/4 фіналу. Гра була рівною до останніх секунд. За 30 секунд до кінця лідер змінювався п’ять разів. За 0.3 секунди ми програвали 1 очко, але на лінії штрафних був Микита Гречуха, котрий реалізував обидва кидки й забезпечив нам перемогу! Хочеться відзначити Гліба Буравського, який встановив свій рекорд за набраними очками – 31 з реалізацією з гри 65% забив 13 з 20-ти кидків із гри.
Вся команда грала з величезним бажанням, билися за кожен м’яч. Звісно, без помилок не буває. Також варто відзначити ще бажання і характер Гаращенко Назара, який відіграв усі матчі з поламаною рукою. Завдання мінімум виконали. Чекаємо нашого суперника по чвертьфіналу”.

Черкаські Мавпи-05 – ОБШ ім. Белостєнного – 57:67
ЧМ: Буравський – 21 очко; Мацібора – 13 очок, 5 підб; Гаращенко – 7 очок; Фесун – 4; Скотар – 4; Єфіменко – 3; Резун – 3; Курінний – 2+10 підбирань.

Черкаські Мавпи-05 – СДЮСШОР-5 (Дніпро) – 50:97
ЧМ: Мацібора – 22 очка; Гречуха – 6+8 підбирань; Єфіменко – 6; Фесун – 4; Буравський – 4; Скотар – 3+5; Загородній – 3; Гаращенко – 3.

Черкаські Мавпи-05 – ОСДЮСШОР ім. Б. Літвака (Одеса) – 78:77
ЧМ: Буравський – 31+7 підб; Мацібора – 20+5 підб; Гречуха – 13+17 підб; Гаращенко – 7; Загородній – 4 очка; Скотар – 3+8 підб.

Джерело: mavpabasket.com