«Черкаські Мавпи»-05 активно готуються до нового сезону

Команда «Черкаських Мавп» 2005-го року народження готується до нового сезону юнацької баскетбольної ліги під орудою тренера Василя Івлєва.

Протягом серпня юнаки провели два мікроцикли тренувань, протягом яких займалися на свіжому повітрі на баскетбольному майданчику та на пляжу.

«До серпня в хлопців була написана індивідуальна програма, яку вони виконували. Крім того, 15 осіб відвідали баскетбольні табори в Одесі та в Батумі.

Я повернувся із збірної на початку серпня, і ми провели перший мікроцикл тренувань. 15  тренувань за 7 днів. Другий мікроцикл включав в себе вже 6 днів. Зараз працюємо в залі», – розповідає Івлєв.

Команда працювала за планом по два тренування в день.

«Тренування були навулиці. Перший мікроцикл: тренування із 7 до 9 години ранку, бо було жарко. Займалися на майданчику 12-ї школи. Ввечері працювали на пляжі «Живчик», десь із 6 години, коли трохи спадала температура.

Під час другого мікроциклу зранку ми починали о 8 годині і займалися дві з половиною години. Заняття ввечері на 5-ту годину, тривалістю 2 години 15 хвилин.

На майданчику працювали індивідуально з мячами: це в основнмоу вправи на майстерність, і трохи згадували тактичні дії. На пляжі – це в основному бігові вправи, вправи на баланс», – розповідає Івлєв.

Сьогодні команда відправляється на товариський турнів у Одесу. Там черкащани планують зіграти 8 ігор за 3 дні.

Нагадаємо, минулого сезону хлопці Василя Івлєва посіли 3 сходинку в групі «А» свого дивізіону, вперед черкащани пропустили лише два колективи з Одеси. Загалом до плей-офф команда кваліфікувалася із 6 місця за результатами ігор колективів з двох груп.

У 1\4 фінального етапу ВЮБЛ, що проходив у Харкові, «Мавпи» поступилися майбутньому переможцю змагань МК ДЮСШ-7. Наступного дня в серії за 5-6 місця підопічні Василя Івлєва здолала ОСДЮШОР з Рівного 53:51.

У завершальній грі черкащани програли СДЮСШОР-5 з Дніпра і фінішували шостими.

Із складом команди можна ознайомитися ТУТ.

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук